Menu

  • Hits: 34165Sveiki! Klāt ir oktobris, kā arī klāt ir skaistākais gadalaiks - rudens.

MW ir spēris lielu soli uz priekšu un ir atvērta ilgi gaidītā lapa.
Lapa ir bagāta ar daudz un dažādām funkcijām gluži kā feisbukā un draugos. Droši var teikt, ka lietotājiem šeit nebūs garlaicīgi.

Septembrī projekts svinēja apaļu jubileju - 10 gadi! Kurš gan spēja iedomāties, ka spēsim tik ilgi noturēties? Pacelsim glāzes un novēlēsim sagaidīt arī 20 un pat 30 gadu jubilejas.
Centīsimies arī noorganizēt kādu saietu ziemā, lai atzīmētu 10 gadus.Tiesa, pēdējos divus gadus nav gājis īpaši spīdoši, bet dzelži joprojām griežas un viss notiek.
Daudzi projektu ir pametuši, daudzi ieskrien tik, bet patrioti paliek un nekur nemūk. Jāsaka paldies Netucim, ka aktīvi turpina darbību un tur projektu saules gaismā.
Aiz garām diskusijām tika atkal atvērts PUB serveris - cs.mostwanted.lv. Nekas tur nav mainīts, viss palika kā vecajos laikos.Lai palielināti aktivitāti serveros, ļoti iespējams, ka tiks dzēsti visi banotie spēlētāji. Čīteri - jums ir paveicies un dota vēl viena iespēja!

Tiks veikta arī tīrīšana adminu sarakstā un neaktīvie admini tiks atstādināti un dota iespēja jaunajiem censoņiem pievienoties adminu pulkam.
Idejas ir daudz un administrācija centīsies visas realizēt. Paliec ar mums un izbaudi jauno lapu, cheers. ;)

Ienāc komūnā, lai rakstītu komentārus.

Komentāri  

puukjiitis_dii
# +1 puukjiitis_dii 15.10.2014 20:48
smuks forums :)
Ray
# 0 Ray 14.10.2014 13:36
Wohooo, cik patīkami svaiga un moderna lapa ^ ^ Kā ieiet tikko izremontētā mājā- gj every 1!
GosT
# +1 GosT 13.10.2014 08:00
Pa smuko, pastrādātsir labi. ;)
koka mocis
# 0 koka mocis 12.10.2014 18:43
Jauki.