Menu

  • Hits: 13132



Tie, kuri strādā, vai tie, kuri mācās un reti iegriežās eMW mājas lapā, iespējams palaida garām to, ka mūsu mājaslapai apritēja 10 gadu jubileja. 10 gadi ir ilgs laiks. Bet, pateicoties mūsu galvenajam īpašniekam Netii mūsu lapa un serveri darbojas uz pilnu klapi un nepārtraukti tiekam pārsteigti ar daudzām jaunām lietām. Kā jau daudzi pamanījuši, Netii mums ir izveidojis vienu skaistu, brīnišķīgu lapu uz apaļo 10 gadu jubileju.

Grūti ir izteikties, jo uzrakstīt ir iespējams ļoti daudz. Kas ir noticis, kas nav noticis iekš eMW. Uzrakstīt cik daudz lapu ir bijušas, cik dažādi serveri bijuši, kritumi, kāpumi un tamlīdzīgas lietas. Visvairāk vēlējos pateikties par to, ka ir liels gods būt eMW tīklā, kas atrodas jau 10 gadus apritē un turpinās vēl augt ilgi.

Tapec, novēlam eMW vēl arī nākamos 10 gadus un varbūt arī vairāk, lai eMW nepazūd un ir mūsu tīklā ilgu laiku. Kā arī, pasakamies tiem, kuri centās, kuri palīdzēja mums, lai mūsu spēlēšana un atrašanās iekš eMW būtu patīkamāka, tai skaitā admini, kuri banoja liekos speletājus par palīgprogrammām, moderatorus, kas uzsturēja forumu kārtībā un protams pašus atbildīgākos iekš eMW, mūsu administratorus.

Daudz laimes MW 10 gadu jubilejā

Ienāc komūnā, lai rakstītu komentārus.

Komentāri  

LLIyxep
# 0 LLIyxep 22.10.2014 16:53
8) Super
Kefirs*
# +3 Kefirs* 11.10.2014 23:17
Liels paldies Netii, par lielajam Forsajam parmainam! :))