Menu

  • Hits: 11490

Sen nekas nav rakstīts un nu ir laiks kaut ko ierakstīt sakarā ar jaunajiem jaunumiem.


Sākumā gribētu pavēstīt ,ka mostwanteda pub serveris tika atgriezts MW"ted serveru rindās , tādēļ visi esat laipni gaidīti serverī. ip protams nemainās un serverī tikt var rakstot cs.mostwanted.lv. Stati nav dzēsti un visas nospēlētās stundas un spēles rezultāta stati paliek nemainīgi. Runājot par servera lagu problēmu , kuru bijāt ievērojuši nu ir novērsta un serveris nelago. Sakarā ar šo visu arī esmu noorganizējis saucamo "Gaļas vakaru" , tādēļ izlasiet , pierakstieties un paziņojiet veciem MW bukiem , lai varam tikties serverī un pavadīt laiku tur. Vairāk par to šeit

Atvērts ir arī Mostwanteda pokera klubs ar nosaukumu "MW" POKERA KLUBS kurā katru mēnesi norisināsies Mostwanteda Pokera čempionāts. Viss notiks uz īstu naudu. Tiks organizēti arī parastie turnīri uz nelielu naudu kuru jūs varēsiet iegūt spēlējot augšējā minētajā pub serverī. Šorši ne? Lasi tālāk.

Lai tiktu pie šīs naudas vai pareizāk sakot kapeikām jums būs jāpiedalās cs turnīros vai arī jāiegūst pirmās vietas turnīros. Tie kuri iegūs pirmās vietas saņems dalības ieeju pokera istabā kur galvenajā balvā būs daži EURO. Itkā jau sīkums , bet vai nav patīkami spēlēt pie mums un par to saņemt kaut vai niecīgas balviņas? Mūsu pokera vietne stāv zem Pokerstār. Nolādē to , ieej "Home games" un iestāties klubā.

Kluba numurs : 940688 parole : 44445555. Lūgums niku uzrādīt savu Mostwanted.lv niku , lai visi zin kurš ar jums spēlē.

 

Drīz kārtējās lapas no kokiem kritīs un dziļi sirdī ceru un ticu , ka ziemas aukstajos laikos sēdēsim ar alus kauss rokā un spēlēsim vecajā , labajā MW pub serverī. Izrādi vissnelielāko interesi , respektē administrācijas darbu - neaizverot šo projektu un palīdzi komūnam piecelties stāvus.

Veiksmi!

Ienāc komūnā, lai rakstītu komentārus.

Komentāri  

theCr1me
# 0 theCr1me 07.10.2014 20:04
buč,buč mazulīt ... :D
theCr1me
# 0 theCr1me 07.10.2014 20:05
Citēju Edijs:
buč,buč mazulīt ... :D


Jāa,jāā ... give it to me ...
Mr.SliDerS
# 0 Mr.SliDerS 08.10.2014 09:13
Tas nav nopietni!