Menu

  • Hits: 24944

Sveiki, droši daudzi mani nepazīst un ir izbrīnīti, kad esmu sarkanā krāsā, tāpēc nedaudz pastāstīšu kas es esmu un ar kādu mērķi esmu ieradies. Sauc mani Salvis un nāku no Jelgavas puses, MW projektā esmu jau reģistrējies vairākus gadus, tikai aktivitāte nebija no tām labākajām, tāpēc mani daudzi varētu nepazīt. 


Jau kādu gadu ik pa laikam ieeju mājas lapā, forumā un skatos kā viss iet uz grunti. Tad nu pirms dažām dienām skaipā rupulīti rullēju uz leju un acīs iekrita Netija niks, tāpēc nolēmu uzrakstīt un apvaicāties, kas īsti notiek ar projektu. Sapratu, ka daudzi sarkanie jau ir pieauguši un lielākajai daļai spēlēm neatliek laika vai arī tās vairs nepiesaista, tāpēc arī es nācu ar piedāvājumu, ka varu pievienoties komandai. 

Kaut vai ir vasara, tomēr GunGame serveris bieži ir pilns, kā arī Bhops tālu neatpaliek no viņa. Nedaudz piestrādāsim pie reklāmām, pasauksim kādu draugu un cerams, ka drīzumā tāda pati aktivitāte parādīsies arī CSGO serverī. 

Šobrīd galvenie uzdevumi ir palielināt forumā aktivitāti, rīkojot konkursus, foruma spēles. Rudenī plānos ir uzrīkot turnīru, kur balvā būs csgo steams. Centīsimies atgūt vecos lietotājus un uz rudens pusi vai ziemas uzrīkot kādu ballīti, kura jau labu laiku ir aizmirsta un netiek rīkota, cheers! ;)

Ienāc komūnā, lai rakstītu komentārus.