Menu

  • Hits: 13383

Sveiciens visiem šajā jaukajā un saulainajā dienā. Gribu mazliet pastāstīt par kino industrijas gaidāmo filmu "San Andreas".

Noteikti , kad lērums jau ir redzējuši , vai dzirdējuši par šo gaidāmo filmu, kas iznāks 29. maijā. Rakstu šo rakstu, jo mazums kāds nav redzējis, vai vienkārši palaidis garām ar acīm, uzskatot to par lieku laika tērēšanu.

Kā jau pats esmu fantastiku filmu cienītājs un liels mīļotājs, tad sākumā domāju, kad filma būs līdzīga san adreas GTA, vismaz kāda daļa no spēles, bet kļūdījos un noskatījos iznākušo treileri un tas ir tas, kas arī mani piesaistīja.
Filma izskatījas vienkārši konča, 10/10 baļļlu sistēmā. Tāpēc sāku rakņāties un pētīt, kad filma iznāks utml. Filma varbūt arī atgādina nedaudz "2012", bet pēc treilera noskatīšanās noteikti būtu to vērts aiziet uz kino un izstērēt lieku naudu par biļeti, popkornu, koliņu.

Neliels stāsts par gaidāmo filmu:
Pēc masveida zemestrīces Kalifornijā, glābšanas helikoptera pilots veic bīstamu ceļojumu pāri valstij, lai glābtu savu meitu.

IMB: http://www.imdb.com/title/tt2126355/

Ienāc komūnā, lai rakstītu komentārus.

Komentāri  

Maiznieks^
# 0 Maiznieks^ 03.05.2016 03:34
Es uz sho filmu biju aizgaajis uz savu gultu :D liigava iesledza uz pc un skatiijaamies :D ekshens liels , bet realitate huinja :D
ower.
# +2 ower. 19.03.2015 19:10
Jā treileris tiešām piesaistīja. tagad ar nepacietību gaidīšu, kad iznāks šī filma. Paldies tev theCr1me, nebūtu šī raksta, diez vai pats ievērotu šo filmu.