Menu

  • Hits: 16878

Pār mani nāca iedvesma uzrakstīt kārtīgu , svaigu rakstu, tādēļ šodien pēc avīzes vari uz vietējo bodi neskriet , bet droši uztaisīt tēju Majskij Chaj un baudīt manu rakstu.

 

Vasaras karstajos mēnešos lietotāji nebija pārsteigti par to ,ka serverī švilpoja klusuma vējšs , jo bija vasara. Daži strādāja , pelnīja naudu ziemai , daži dzēra līdz nemaņai kādā vietējā sētā , bet citi baudīja skolas brīvlaiku vai atalgoto atvaļinājumu. Ir pienācis rudens , lapas krīt un drīz aiz logiem manīsim daudz sniega. Cilvēki vakaros sēž mājās , sildās , bet serveri kā bija tukši tā ir un izskatās ,ka nekas nemainīsies , tādēļ centīšos ar šo rakstu kaut nedaudz jūs uzrunāt. Pirmā lieta par ko es visnoteikti gribētu parunāt ir jaunais Mostwanteda gaidāmais serveris par kuru jūs varat balsotŠEIT. Atceries ,ka tava balss ir ļoti svarīga , jo ikvienam no mums ir tiesības balsot par savu mīļāko modu kuru vēlamies redzēt zem MW vārda. Esiet aktīvāki un balsojiet. Atceries arī to ,ka ja nemani savu vēlamo modu , tad iesaki un droši pievienosim vēlamo modu pie balsošanas. 

Turpināšu ar nākamo svarīgo tēmu kura arī ir diezgan runājama un tas būtu mūsu galvenais serveris - PUB. Pirmdien Pubam tika uzlikts respawns. Tātad kad tevi nošauj tu automātiski pēc pāris sekundēm atdzimsti savā bāzē un droši dodies medībās uz citiem spotiem. Daži ienākot serverī bija šokēti un nedaudz sabijās nodomājot ,ka puba serveris ir izgaisis un kura vietā ir uzstādīts CSDM. Tas respawns ir cilvēku maldināšanai. Spēlētājs ienāk , spēlē spēlē un hopc nomirst. Paiet sekundes un atdzimst. Tā var būt vēl viena liela iespēja kā mēs spētu mostwantedā savākt vecos bukus , jo tad rodas gaļa - visi kko nereāli ārdās. Man liekas ,ka tas ir tas , ko serverim patreiz vajag. Tad nu jā. Runājot par divām lietām - respawnu un gaļu, būtu grēks neuztaisīt vēl kādu karstu vakaru serverī. Es tā te padomāju ,ka derētu izmēģināt šo respawna pluginu pilnā sparā , jo skatos , ka šo atdzimšanu ir iemīļojuši daži vecie burkāni kuri šos pēdējos vakarus tā pailgāk uzturējās serverī. Ko jūs teiktu par sestdienu un svētdienu ? Derētu tak šīs divas jaukās brīvdienas uzšaut serverī un atmodināt vecos labos laikus? Pakutināsim veciem bukiem pautus ar savām seksīgajām lodēm? Tad nu paliekam pie abiem vakariem. Gan sestdien , gan svētdien tiekamies serverī plkst 18:00 pēc Latvijas laika un beidzam šaut pie pēdējā kritušā. Nēesi vienaldzīgs un pasauc vēl kādu labu čomu:)

 

Labi, pietiks man te spaidīt podziņas un jā - alus arī jau atšālējies. :(
Uz tikšanos sestdien un svētdien.

Ienāc komūnā, lai rakstītu komentārus.