Menu

  • Hits: 14247Labs vakars!
Nedaudz par MW plāniem tuvākajā laikā. 

MW vairs nebūs komūna, kurā jaunumi tiek rakstīti reizi mēnesī vai divos, vai gadā, kurā nav aktivitātes un lietotājiem nav interesanti uzturēties. Tam jau esam pielikuši punktu. Bet ir arī jāsaprot viena lieta - TEV lietotāj arī ir jābūt aktīvam komūnā nevis ienākt un paskatīties, ko citi ir pievienojuši un aiziet, jo tomēr mēs visi kopā tikai varam radīt interesantu un mājīgu vietu, kurā ir vērts atgriezties ik reizi ar interesi, tāpēc pievienojam interesantas lietas, bildes, video  u.t.t, neesam vienaldzīgi, jo mums taču ir tik lieliska lapa, kurā ir grēks kautko neierakstīt. 

Lapu mēs turpmāk pilnveidosim, ar jaunu saturu un iespējām, kā arī uzlabojumiem. Būs jaunas medaļas (tagad ir 27) un speciālās medaļas, piemēram:

1. Piedalījās CS:GO gaļas vakarā
2. Spēlēja GTA 5 Online ar MW komūnu.
3. Konkursa uzvarētējs
u.t.t

Drīz arī izveidosim sadaļu, kur varēs apskatīt visas pieejamās medaļas un kā viņas saņemt.

MW punktu sistēma, nav tāpat vien. Punktus pagaidām tu saņem par jebko ko tu dari komūnā, uzaicini draugus, pievieno video, ieraksti forumā, laiko ierakstus u.t.t... Lielāku punktu daudzumu piemērām 1k uzreiz varēs vinnēt kādā konkursā, spēlējot gaļas vakarus, piedaloties aktivitātēs un vēlāk apmainīt piemēram pret kautko interesantu, mēneša lielākais punktu skaita īpašnieks saņems Razer Chroma klaviatūru, vai kautko citu no gaming lietām. Būs arī balsošana mēneša balvai.

Kā jau saprotams no medaļām, MW arī ir plāni uz GTA V priekš PC, kurš iznāks 27. janvārī 2015 gadā. Līdz tam laikam ceram, ka jau būsim kuplā skaitā un būsim viens liels crew's. Galvenais ir nesēdēt malā un noskatīties, tāpēc nāc un pievienojies. Pirms iznāks GTA V, MW būs arī konkurss, kurā varēs vinnēt šo spēli.

Ja arī tu vēlies, piedalīties MW izaugsmē ar savām idejām, ieteikumiem, vai jebkādi citādi palīdzēt - nekautrējies un uzraksti vēstuli admnistrātoram, ieraksti MW grupā, vai uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Ja vēlies pievienoties MW kolektīvā, kā moderators, rakstu autors, vai citādi uzlabot komūnu - uzraksti uz kādu no augstākminētajiem kontaktiem.

Mēs par labāku komūnu,
MW

 

 

Ienāc komūnā, lai rakstītu komentārus.

Komentāri  

Railman0z
# +2 Railman0z 17.10.2014 17:29
Veiksmi Mostwanted administrācijai visu nākotnes plānu realizācijā! Mēs ,lietotāji, ar nepacietībām gaidām katru nākamo Mostwanted jaunumu! :)
HakintOsh
# +2 HakintOsh 17.10.2014 17:19
need dat keyboard to increase my skillz in OSU! :D
koka mocis
# +1 koka mocis 17.10.2014 13:56
man patīk šie jaunumi! :-)
HeadMaster
# +2 HeadMaster 17.10.2014 11:09
Superigi jaunumi un prieks redzet MW atkal dzivu. ;)
Mr.SliDerS
# +2 Mr.SliDerS 17.10.2014 09:54
Lieliski jaunumi! Interesanti, vai, vispar kads spēlē CSS ?
Vrb tadu serveri ari vaidzetu!
Ray
# +2 Ray 17.10.2014 02:40
Punktu sistēma izklausās labi- motivācija kko darīt un darboties. Varbūt arī ieviest kādu līmeņu sistēmu uz aktivitāti un mw topu pēc līmeņiem? Just thinkin'.

Uz 1.6 noteikti vairs neatgriezīšos, tāpēc prieks, ka mw migrē vai pievieno kko tādu kā GTA V.

Go for it! Make everyone proud to be part of MW!