Palīdzība - Meklēt - Lietotāji - Kalendārs
Pilnā versija: acc
MW Forums > MW > PUB serveris > PUB access
CONtw
1 - 21 gads .
2 - xgag (lai nebruķētu muti)
xkick (ff kikošanai , pingeriem)
xslap , xslay (misijas nepildītājiem)
xban (kodu banošanai)
xvotemap (Uz nakts pusi uzlikt kautko mazāku vai labāku)
3-Stati
4- cs.fastnet.lv , cs.ntts.lv , cs.ime.lv , cs.since.lv cs.mixway.lv
5-Pedēja laikā esmu aizrāvies ar mūziku , konkrētāk ar dnb un dubstep klausīšanos un taisīšanu. Daudz laiku veltu arī pie Ogres karjerām un ezeriem sūcot alu un peldoties ar draugiem. Patīk šat tad uzspēlēt mīnusus un streetbolu pie vietējiem groziem.
6-Palīdzēšu jums uzturēt serveri kartība , atbrīvojoties no koderiem un kemperiem cool.gif

p.s Varbūt kādam nepatiks mana aktivitāte forumā , bet forumu es lasu katru dienu . Īpaši pub sadaļu , radošā stūrīša sadaļu un dažreiz iemetu aci izklaidē.

Rekomendē - gaca_valm
eLL
1. pirms mēnēša tikai formā regojies... būtu jauki kad tu šeit kādu laiku vēl padzīvotu
2. šis tas ir arī pie čīteriem, varētu būt vairāk...
3. kaut visi acc prasītāji būtu ar tādu "Online Time 191:46:05" teiksim tā divos mēnēšos 200h.. iespaidīgi vēl kādu mēnēsi ja tā turpinātu tad noteiktu rec no manis
BET dotajā brīdi tu knapi mēnesi es tikai te regojies un vēl'kādu laiciņu tu te padzīvotu palasītu forumu tad domātu par rec
BET ar pliku online time ir mazliet par maz, pagaidām ANTI
kronos
tiesibas vai pasi ar p.k. pirmo pusi studija
hard-
Par.
CONtw
tiesibas vai pasi ar p.k. pirmo pusi studija

Aizsūtiju tev pm , kā mani draugos atrast. Ja kāds vel netic par gadiem , droši pm atsūtīšu.
smash? TANKAA
čalis normāls no manīm 100 procentīgs rec, labs skills, atpazīst čiterus, neņaud uz katru kuru...
+1 kronus, Ja neviens nevar apgalvot, ka tev ir tie 21 gadi.. tad sori vecīt garām, iemet pases fočeni vai iedo dr.lv,one.lv,face.lv, pofig ko, iedo kādu adresi, kur var paskatīties kā tu izskaties(vai varētu nodrošināties)
Jo tagad ir bišķin nopietnāka pieeja pie tā visa, jo ir mums te tāds slēpējs kā BriGe sad.gif
karoče būs tev pierādijums taviem gadiem, no manis rec !
uz forumu pofig, labāk maz rakstīt nekā lieku spamu taisīt smile.gif kur vaajg tur uzraksti, a tā nav jēgas..
BriGe
Par servera aktivitāti ir prieks, bet forumā esi aktīvāks!
Skillots mums esi, gan jau čiterus arī labi atpazīsti.
No manis pagaidām REC.
E-39
Pec bildem vins izskatas darzkopis,tas nozime,ka galva ir uz pleciem, plus vel serveri mak uzvesties palikshu par.
Uz 2 nedeljam un uz parbaudes laiku var iedot.
smash? TANKAA
Jā no manis rec, paskatijos uz čali var pateikt ka ir pilngadīgs smile.gif
UN un un galējais lēmums ir PAR laugh.gif
HEADMASTER
REC- uzvedies labi, vairākas reizes adminčātā nodevis čīterus, skills labs, un parunā arī nav ne vainas wink.gif
andza_valm
Rec arī no manis! Sakarīgs čalis! Varētu sākt ar pārbaudes laiku!
bReeTz
Tiesību / pases kopiju/ieskanētu versiju ar redzamu bildi, vārdu, uzvārdu un p.k. pirmo pusi man iekš PM. Savādāk nekas NEKUSTĒS.
CONtw
Pagaidām nav naudas , lai iznemtu jauno pasi ārā , bet ielikšu dzimšanas apliecību.

http://www.bildites.lv/images/yawdodsp8mi9na84p7j.jpg

Un šeit kvīts par kuru man vel jāsamaksā .

http://www.bildites.lv/images/0cdxxqszgaaczo0dhdzd.jpg

p.s Gribi apstīties manas bildes ? Vari to viegli izdarit @ draugiem.lv , ko jau daži admini izdarīja.

Latvianhawkk
go ahead ... lai tiek Tev - REC ! neuzskatu , ka adminam kursh darbojas tikai serveri ir nepiecieshama UBER LIELAA aktivitaate foruma ! protams velams vinju apmekleet , bet vinjsh tachu darbosies serverii - to var spriest pec vinja online time !
edza_valm
Es par! Calim nav nevainas!!!
kronos
nu ta ko.. 6Ls uz MIXa konta un dodat ACC.. smile.gif

cik ilgi vel var marinet biedru naudas iekaseshanu??
TEICINIEKS
REC!

Bieži "nostučī" čīterus @ admin čats
Aktivitāte serverī
Mozg on
...
Genius
QUOTE (kronos @ 15th August 2010 - 22:30) *

Varbūt uzreiz likt sms acc?
SpeZ
No manim REC skills ir 4iterus admina 4ata nosudz..
bugs bunny
QUOTE (kronos @ 15th August 2010 - 22:30) *

Man liekas, ka mēs netaisamies pārvērsties par W*S, kur var acc ar sms palīdzību nopirkt. Un biedru nauda vēl nav pieņemta, tā kā čill.

Par acc - skills ir, čiterus stučī, ar galvu draudzējas. Domāju, ka var dot t.i REC
CONtw
Nu ! Ko galvenie admini izlēma ?
edza_valm
Viens negribu uznemties galavaardu, vel kads ludzu ja ir PAR, tad vareetu uzmest uz parbaudes laiku....
Latvianhawkk
Te jau 2vas lapas visi REC'o tikai laugh.gif ko tev vel vajag edza ? liec tak cilvekam access smile.gif
bReeTz
Te jau 2vas lapas visi REC'o tikai

QUOTE (eLL @ 15th August 2010 - 14:49) *
1. pirms mēnēša tikai formā regojies... būtu jauki kad tu šeit kādu laiku vēl padzīvotu
2. šis tas ir arī pie čīteriem, varētu būt vairāk...
3. kaut visi acc prasītāji būtu ar tādu "Online Time 191:46:05" teiksim tā divos mēnēšos 200h.. iespaidīgi vēl kādu mēnēsi ja tā turpinātu tad noteiktu rec no manis
BET dotajā brīdi tu knapi mēnesi es tikai te regojies un vēl'kādu laiciņu tu te padzīvotu palasītu forumu tad domātu par rec
BET ar pliku online time ir mazliet par maz, pagaidām ANTI

Lasīt iemācies.

Latvianhawkk
pats lasīt iemācies - viena eLL postu iekopēja ! a pārējie ? tiem nav rec tiesības ? tiem nav viedokļa brīvība !?

āksts !

3 dienu read only. Savus "āksts" svaidi citur.
bReeTz
Nu tad nedirs par "visiem". Sēdi biksēs un gaidi, kad vēl kāds papa teiks savu vārdu, šodien labāk mani nekaitini.

Piemirsu- no manis arī Anti- foruma aktivitāte 0.

HEADMASTER
QUOTE (bReeTz @ 19th August 2010 - 21:55) *
Nu tad nedirs par "visiem". Sēdi biksēs un gaidi, kad vēl kāds papa teiks savu vārdu, šodien labāk mani nekaitini.

Piemirsu- no manis arī Anti- foruma aktivitāte 0.

viņš prasa serverī acc, ne forumā! un serverī ir ļoti aktīvs! wink.gif
+ forumā aktivitāte arī nav 0!!!
Dr.Inokentijs
es Anti tikai del foruma mazas aktivitates, es domaju ka tev vairak vaig apmeklet forumu un pagaidi vismaz menesi jo foruma tu tikai nedaudz virs viena menesa ieksa un tevi te gruti pamanit.
edza_valm
forums forums....... blaaa blaa blaaa......... A kas vinjam forumumaa nez jaadara??? Spameru truukst????
kaivu
REC no manis!
Galva - ir
Skill's - ir
Aktivitāte - ir
BriGe
QUOTE (BriGe @ 15th August 2010 - 15:19) *
Par servera aktivitāti ir prieks, bet forumā esi aktīvāks!
Skillots mums esi, gan jau čiterus arī labi atpazīsti.
No manis pagaidām REC.

Savu REC, diemžēl nomainu pret ANTI, kāpēc ?
admins nedrīkst būt agresīvs un uzsākt konfliktus GL.
HEADMASTER
savu REC arī nomainu pret ANTI, šodien nācās redzēt ka ar adminu kasās + visus citus par lo*iem sauc!
CONtw
Savu REC, diemžēl nomainu pret ANTI, kāpēc ?
admins nedrīkst būt agresīvs un uzsākt konfliktus GL.

Vienkārši tu mani vakar sacepi , jo tā nebija pirmā reize , ka es dēļ tavas zurkošanas mirstu es vai kāds cits. Prieks , ka ramzess pateica tieši , ko es domāju. Tas bijā pirmais konflikts ar adminu un pēdējais , jo ar pārējiem adminiem es satieku + - .

p.s žēl head , ka tu maini domas dēļ kautkāda ..... . Par lohu nosaucu komandas biedru , jo biju iegājis pirmajā raundā de_inferno b spotā , uzliku bumbu. Un teicu pa mik 3 reizes , ka bumbu uzliku uz b nākat palīga nosegt . Viņš apmeta tādus līkumus un tā arī neatnāca.
edza_valm
Galavaardu varbuut kaads beidzt pateiks?? Es labak neuzdriikstesos a to apedis ka suni pectam?? Mix, Ramzess???
Ramzess
Piešķirt !
edza_valm
Dariits! Parbaudes laiks menesi!!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu,klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.