Palīdzība - Meklēt - Lietotāji - Kalendārs
Pilnā versija: Uzturs !!!!!!
MW Forums > Off Topic > Bode
kamasutris
Cenas redzamas uzspiezhot uz bildeem !! smile.gif
Plašāka informācija pa tel. 27454568
Klikšķini, lai skatītu piesaistni
USP Labs Jack3d
Ja Jūs meklējat pirmstreniņu kokteili, kurš pastiprinātu Jūsu spēku, Jack3d ir domāts Jums. Slāpekļa oksīdu (NO) aktivatori, kreatīns, beta alanins un citas vielas dos Jums enerģiju, Jūs izjutīsiet, kā Jūsu asinsvadi un muskuļi palielinās izmēros. Labakais no ”NO” produktiem, kuri ir pieejami tirgū šodien. Prodūks palielina arī koncentrācijas spējas.

API GAINER Xtreme 4. 5Kg
Nopietnai svara palielināšanai nepieciešams pamatīgs daudzums kaloriju. Tomēr tiem cilvēkiem, kam papildus kalorijas ir visvairāk vajadzīgas, ir visgrūtāk tās uzņemt. Daudziem, kas vēlas būt ar lielāku, spēcīgāku miesas būvi, pietiekama kaloriju uzņemšana var būt ļoti grūts pārbaudījums. Ar „Gainer Xtreme” palīdzību jūs neko nezaudēsiet, taču iegūsiet ļoti daudz. Šajā maisījumā katrā devā ir apkopotas 1245 kalorijas, 50 grami proteīnu, 254 un vairāk gramu ogļhidrātu un 25 vitamīni un minerāli.

API Whey Protein 2. 2Kg
API Whey Protein filtrācijas procesā, kopā ar augsto apstrādi nodrošina olbaltumvielu, kas ir tik tīrs, ka tas ieguva 100 no 100 bioloģisko vērtību un 99 no 100 olbaltumvielu sagremojamību. Kāpēc tas ir svarīgi? Jūsu muskuļi ir vairāk nekā 80 % proteīnu (sausnas), un jāatrodas valsts pozitīva slāpekļa bilance (Pnb) muskuļu augšanu.

Mutant Whet 2. 27Kg
Strauji kļūst par galveno sūkalu olbaltumvielu maisījumu, jauns Mutant Whey ir unikāls 5-Pakāpju sūkalu proteīns, kas izraisa ievērojamu muskuļu augšanu un palielina slāpekļa aizturi. Jā, sūkalu olbaltumvielas palīdz jums augt - bet Mutant Whey palīdz jums augt ātrāk un lielākam. Katra porcija satur 22 gramus olbaltumvielu un 8 gramus Bcaa un Glutamīnu.

HexaTest Hardcore Pro Series no MuscleTech:
ir zinātnisks formula izstrādāta, lai palielinātu testosterona ražošanu. Zinātne jau sen zināms, ka muskuļaudu augšana ir tieši atkarīga no apjoma līmeni testosterona organismā. Tāpat kā tas, ka svars apmācība uzsākt strauju pieaugumu šajā līmenī, un kā rezultātā ir muskuļu ēka. Sporta piedeva HexaTest Hardcore Pro Series by MuscleTech pozitīvi ietekmē pieaugumu testosterona. Testosterona lomu muskuļu augšanu ir ietekme uz receptoriem, kas atrodas muskuļos. Pēc palielinot testosterona līmeni šiem receptoriem palielinātu proteīna sintēzi un tādējādi stimulētu pieaugumu muskuļu masu.

MuscleTech MASS-TECH:
Muskuļu lielums ir priekšrocība. Kas gan vēl vairāk kā ķermenis ar platiem pleciem, stiprām rokām, spēcīgām kājām, krūtīm un muguru norāda uz to, ka esiet kultūrists. Gan kultūristi, gan profesionāli sportisti vienmēr meklē uztura bagātinātājus, kas palīdzētu ātri palielināt svaru. Šobrīd vai nu jūs esiet neapmierināts ar masas pieaugumu, vai arī tas notiek pārāk lēni. Tagad ir jauna iespēja pārvarēt barjeru, tas ir Mass-Tech . Mass-Techir labākais produkts masas palielināšanai, kas sekmē īpašu muskuļu pieaugumu un maina kultūristu un citu atlētu muskuļu palielināšanas veidu. Lietojot Mass-Tech iegūstiet balvu par jūsu smagajiem treniņiem kā vēl nekad iepriekš.

MuscleTech CELL-TECH Hardcore:
Cell-Tech Hardcore ir visiespaidīgākais muskuļus veidojošais kreatīna uztura bagātinātājs, ko jebkad ir izgudrojusi zinātne. Cell-Tech Hardcore ražošanā tiek izmantota Nanomolekulārā hiperdispersijas tehnoloģija, kurā tiek izmantots nanopartikulācijas spēks un ir radīta, lai paātrinātu muskuļu un spēka pieaugumu. Nanopartikulācijas process reducē precīzas kreatīna daļiņas lielumā līdz 7, 4000 procentiem mazāku nekā regulārā kreatīna daļiņas. Šī revolucionārā inovācija ir radīta, lai ļautu kreatīna daļiņām ātri absorbēties un veicinātu strauju muskuļu piesātināšanu gan apjoma, gan spēka ziņā.

MuscleTech Gakic:
Gakic Hardcoreir tehnoloģijas jaunatklājums, kas palīdz sportistiem momentā palielināt spēku par vismaz 10, 5 procentiem un muskuļu augšanas intensitāti par līdz pat 28 procentiem, padarot to par pasaulē labāko spēka palielinātāju.
Gakic Hardcoreir zinātniski izstrādāts, lai palielinātu treniņa potenciālu un uzlabotu koncentrēšanās spēju, dodot enerģiju pacelt arvien smagākus svarus. Gakic Hardcoreir unikāls spēka bagātinātājs, kāds sporta uztura ražošanas industrijā vēl nav redzēts.

MuscleTech NeuroCore:
NeuroCore ir pirms treniņa preparāts kura galvenās sastāvdaļas ir Beta alanīns, L-Citrulīns, Kreatīns HCI un Geranium robertianum, NeuroCore dos jums iespēju gūt lielāku pieredzi gan treniņos, gan sacensībās.

naNO Vapor Hardcore:
Ir pirmstreniņu ierocis īsti dzelžainam kareivim. Spēcīgā formula iedarbojas tieši fizioloģiskās sistēmas vissvarīgākajiem punktiem, lai panāktu milzīgu muskuļu augšanu un necilvēcīga spēka iegūšanu.
Katra dzelžaina kareivja vistālākajās dzīlēs guļ nemierīgs zvērs ar neapturamu spēku. Ja kādreiz taptu atbrīvots, tā postošās dusmas izmainītu Jūsu treniņus uz mūžīgiem laikiem. Ja tiktu izaicināti Jūsu pirmatnējie instinkti, šis kareivis sagrautu visu treniņzāli. Forsējot visus trenažierus ar neierobežojamu spēku, Jūsu muskuļiem būtu vēl nepieredzēts spēka un izmēra kāpums. Un milzīgais augums, kuru Jūs esat vienmēr vēlējies, būtu Jūsu. Nu, šis laiks beidzot ir pienācis

naNO x9 Hardcore:
Ja jums interesē muskuļu audzēšana, tad īpašais muskuļu palielinātājs ir nenoliedzami svarīgs. Palielināšanas procesā vazodilatons „ņem vērā” palielināto barības vielām bagātu asiņu piegādāšanu, kura ātri palielinās muskuļus. Tas rada anabolisku vidi muskuļu šūnās, kas veicina jaunu pieaugumu. Slāpekļa oksīda īpašās spējas pastiprināt muskuļu palielināšanu ir labi zināmas; tomēr tā patiesais potenciāls līdz šim vēl nav ticis realizēts.

Kaut arī tie bija pietiekami labi, iepriekš regulārā slāpekļa oksīda uztura bagātinātāji bija ierobežoti ar to mazākvērtīgo, nestabilo un palēnināto iedarbības formulu. Lai šo problēmu atrisinātu, MuscleTech komanda veikusi pētījumus kā attīstīt formulu, kura pārvarētu šos ierobežojumus. Šo vairāku gadu pētījumu rezultāts ir naNOX9 - likumīga pasaulē ātrākās slāpekļa oksīda iedarbības formula.

Mutantu Mayhem:
ir jaunākā ultra koncentrētā pirms treniņa formula. Nosaukums izsaka visu - Mutantu Mayhem liks jums sajust neierobežotu spēka un enerģiju pieplūdumu jau pēc pirmās lietošanas reizes. Viena ultra koncentreta deva Mutant Mayhem ir tas, kas jums nepieciešams trenažieru zālē. Jaunais Mutant Mayhem tika radīts lai pārvērstu jūsu treniņu. Ar jauno Mutant Mayhem jūs varat kļūt lielāks un stiprāks.
elvisons
Varēji aprakstu izveidot par šo produkciju, katram plusus un mīnusus.

Kā jālieto, ar ko kopā ieteicams, cik bieži, utt.

Tāpat arī kāds labums no tiem, nezinātājiem tas būtu ļoti noderīgi.

Tikpat labi man uz e-pastu katru nedēļu arī nāk šī produkcija ar izcenojumu, ko varētu iemest šeit.
kamasutris
tika dariits! un izcenojums ir tieshaam leets !
2+2=em?!
piemet cenu Mutant Whet un Mutant Whet Pm vai te..
kamasutris
CITĀTS(2+2=em?! @ 2nd April 2012 - 23:11) *
piemet cenu Mutant Whet un Mutant Whet Pm vai te..

Mutant Whet 2. 27Kg - 28ls
un kas tas otrs tas pats ?? cenas redzamas uzspiezhot uz bildeem !! smile.gif
Naiky
Var uzdot tadu privatu jautajumu.
Pac kaut ko no tam lietinam lieto ? Esmu dzirdejis diezgan bedigas atsauksmes.
Viens ir tas , ka visi tavi muskuli parvertisies tauku pika , ja tu partrauksi treneties!?
elvisons
CITĀTS(Naiky @ 3rd April 2012 - 03:08) *
Var uzdot tadu privatu jautajumu.
Pac kaut ko no tam lietinam lieto ? Esmu dzirdejis diezgan bedigas atsauksmes.
Viens ir tas , ka visi tavi muskuli parvertisies tauku pika , ja tu partrauksi treneties!?

Ir dzirdēts vairāk slikta par steroīdiem, kad muskulis paliek nelietojams, strutains, tauku pika, utt. Bet proteīni, tie palīdz uzturā, kā uztura bagātinātājs, ar daudz un dažādām vielām. Gan spēkam, gan masai.
2+2=em?!
muskulis taukos nekā nevar pārvērsies laugh.gif:D
muskulis ir muskulis, un tauki ir tauki, katrs savs organisks savienojums ar savādāku struktūru.
ja tu esi resns, tu arī paliksi resns bez kardio un fitness!
šie tev varbūt palīdzēs muskuļus izdzīt cauri taukiem, bet NEPĀRVĒRTĪS TAVUS TAUKUS MUSKUĻOS!
ja tu beidz trenēties, protams, tu turpināsi ēst parastu barību, un tavs organisms nezinās kur visus ogļhidrātus un olbaltumvielas likt, jo muskuļi vairs netiks attīstīti, un tu atkal iedzīvosies speķītī wink.gif

daļa no šiem līdzekļiem tikai palīdz olbv un ogļh uzsūkties muskuļu struktūrā.. nekas nenotiek bez KARDIO, protams, ja neesi kaulu kambars laugh.gif
kamasutris
Jaa lietoju ! un redz tev jau atbildeeja uz tavu jautaajumu !!! man ir sanaacis arii netrenneeties gadu ! nekas neparveeshas par taukiem ! negatiivass atsauksmes tu dzirdeesi nno tiem kas nekad to nav meegjinaajushi un kkur ir lasiijushi vai dzirdeejushi !!! wink.gif
xperience
Viss šis ir liels nekam nederīgs fufels.Viss kas jums ir vajadzīgs ,ir kārtīgas brokastis,pusdienas,vakariņas un visam tam pa vidu nelielas uzkodas.Ja esi pīpmanis,met nost pīpēšanu un skaties ka kaloreijas aug,raudāsi kā sieviete par liekajiem killogramiem ja neapmeklēsi zāli.
Muskuļu veidošanai dodies uz zāli,maini katru dienu muskuļu grupas,atrodi pašu lielāko kačaku un iegūsti visu nepieciešamo informāciju no viņa.

p.s Šie mēsli ir nepieciešami tiem cilvēkiem kas vēlās pārvērsties par lielām,spēcīgām gorillām "2012 gada tarzāns".
kamasutris
avtvainojos fufeli staasti tu ! smile.gif
UN PATS LIELAKAIS KA4AKS TEV PIRMO KO PATEIKS .... TAS IR PAR SHITIEM UZTURA BAGAATINAATAAJIEM .. UN PEECTAM JAU STEROIIDIEM .
Tucinieks
CITĀTS(kamasutris @ 3rd April 2012 - 17:30) *
avtvainojos fufeli staasti tu ! smile.gif
UN PATS LIELAKAIS KA4AKS TEV PIRMO KO PATEIKS .... TAS IR PAR SHITIEM UZTURA BAGAATINAATAAJIEM .. UN PEECTAM JAU STEROIIDIEM .

Mhm +.
Vienīgais cik apmēram ilgi iet viena burka? Un apm pēc cik ilga laika var gaidīt kādus uzlabojumus?
theCr1me
CITĀTS(Tucinieks @ 3rd April 2012 - 17:51) *
Mhm +.
Vienīgais cik apmēram ilgi iet viena burka? Un apm pēc cik ilga laika var gaidīt kādus uzlabojumus?

Uz katras burkas ir virsū rakstīts cik ilgi katrs iet, kā arī, ja nemaldos,tad arī ar ko viņu sajaukt, bet ja mani atmiņa neviļ, tad uz vienu mēnesi iet, bet nu, atkarīgs, cik daudz tā pulvera tur ira...

ej uz zāli 3x nedēļā, mēneša laikā vajadētu būt redzamiem uzlabojumiem jau!
Kiwix
ak dies, csņiki - nelienat kačaku tēmās, ja par tām neko nezinat.
hjUK*GSY
mas tech un super pump max un aiziet smile.gif)
RagnaR.
CITĀTS(theCr1me @ 3rd April 2012 - 18:33) *
Uz katras burkas ir virsū rakstīts cik ilgi katrs iet, kā arī, ja nemaldos,tad arī ar ko viņu sajaukt, bet ja mani atmiņa neviļ, tad uz vienu mēnesi iet, bet nu, atkarīgs, cik daudz tā pulvera tur ira...

ej uz zāli 3x nedēļā, mēneša laikā vajadētu būt redzamiem uzlabojumiem jau!

man bez burkām pirmajā mēnesī jau bija redzami labi uzlabojumi wink.gif
Tucinieks
CITĀTS(RagnaR. @ 4th April 2012 - 11:39) *

Nu jā man ar pirmos 3 mēnešus, bet tgd kā stavu uz vietas, tā arī stāvu.
2+2=em?!
CITĀTS(Tucinieks @ 4th April 2012 - 12:10) *
Nu jā man ar pirmos 3 mēnešus, bet tgd kā stavu uz vietas, tā arī stāvu.

Maini treniņu intensitāti, setu biežumu, piegājienu skaitu.
Kiwix
kāpēc stāvi uz vietas? jo uzturs ir nepareizs.
kāpēc vēl nav progresa? jo treniņu metode ir tikpat lielā dirsā kā uzturs.
QUICK201
a metans nav?? Par to neko labaku nezinu!!! laugh.gif:D:D:D
kamasutris
CITĀTS(RagnaR. @ 4th April 2012 - 11:39) *

kuraa vieta tev vinji bija redzami ? 1 meenesi un bez nekaa ? super cilveeks ! smile.gif
Tucinieks
CITĀTS(Kiwix @ 4th April 2012 - 13:48) *
kāpēc stāvi uz vietas? jo uzturs ir nepareizs.

Kāds tad pēc tavām domām ir pareizs.

P.S protams es needu 6 dienā bet nu cenšos piekopt normālu uzturu.
Kiwix
CITĀTS(Tucinieks @ 4th April 2012 - 18:43) *
Kāds tad pēc tavām domām ir pareizs.

P.S protams es needu 6 dienā bet nu cenšos piekopt normālu uzturu.

kas ir normāls uzturs Tavā skatījumā? pasaki to, tad runāsim tālāk.
Tucinieks
Nū uznemt vairāk ogļhid un obv + kad ir normāli ar naudām, tad arī all kind of vinamīnus. ( skādi laikam dara tas, ka man ļoti garšo alus!)
Kiwix
Protams, ka alus neko labu nedod.
redzi, Tu atkal saki "uzņemt vairāk to un to, un to", bet tā nav konkrēta atbilde - gribi progresu, visam jābūt izrēķinātam cik un ko ēd. (protams, to var arī nedarīt tik ļoti, ja ir labi gēni un viss pats no sevis notiek)
PS. prasti vitamīni maksā kādi 4ls, sporta vitamīni ar lielāku dozāciju maksā jau dārgāk un tas viss parasti ir 30-100 dienām, neuzskatu, ka tas ir tik dārgi.
EDIT. vienu piektdienu nepadzer alu - vitamīni rokā, otru nepadzer - kreatīns arī, trešo un ceturto nepadzer - wuhuu - OBV/OH paka rokā. elementāri.
Punis
Multivitamīnus nepiedāvā? Un cik ilgam laikam pietiek 1 burka?
Kiwix
CITĀTS(Punis @ 5th April 2012 - 15:40) *
Multivitamīnus nepiedāvā? Un cik ilgam laikam pietiek 1 burka?

http://www.xfitness.eu/Dymatize-Nutrition/Super-Multi šie ir diezgan labi. pietiek vienam mēnesim, dienā 2 kapsulas
Punis
CITĀTS(Kiwix @ 5th April 2012 - 15:51) *
http://www.xfitness.eu/Dymatize-Nutrition/Super-Multi šie ir diezgan labi. pietiek vienam mēnesim, dienā 2 kapsulas

Pats esi lietojis? Kādi rezultāti?
Salagas
;D:D:D:D:D:DADA:laugh.gifA::A:FA:G:A:GA:G A:DA D:A :GA: G:A

Veselīga muskuļu masa gada laikā ir ne vairāk kā 3-5 kg, pārējais ir SŪDS!
Trenējoties pirmos uzlabojumus var vērot 3-6 mēnešu laikā.
Jāēd ir vidēji-mazas porcijas vairākas reizes dienā piemēram 6. Vienai porcijai nevajadzētu pārsniegt 30-40gr. OBV, jo vienkārši lietojot vairāk tās tev izies pa dirsu ārā. Ēd un dzīvo veselīgi , galvenais ir nelietot pulverus.

Lietojot pulverus viss forši ātri ies, masa augs. Nu piem. tev ar tiem pulveriem ir uzdzīts 60 cm bicepsa diametrs. Bet tam kuram ir 30 cm bez pulveriem būs spēcīgāks, ja pat muskuļu masa ir mazāka.. Davai čau ;d
Kiwix
Jocīgs jautājums par rezultātiem, nevar "izmērīt" cik daudz vitamīni palīdz. pluss vitamīniem ir labāka imunitāte un tas, ka, aktīvi trenējoties, organisms patērē vairāk vitamīnus nekā neko nedarot un vitamīnu kompleksi tos zudumus kompensē. nu un pluss ir tāds, ka tie veicina muskuļu audu sintēzi.

tieši tagad es tādus nelietoju, jo esmu nedaudz mainījis treniņu veidu un pietiek ar parastiem vitamīniem + zivju eļļu.

Salagas es gribētu redzēt, kā ar 60cm bicīti (tādu, kurš sastāv no muskuļiem) kāds celtu mazāk nekā ar 30cm bicepsu. srsly.
Naiky
LSD palidzes vislabak wink.gif
emys
atkal neizlasīju visu, bet izlasīju vienu diskusiju! laugh.gif

proteīns ir bez maz vai vēl viena ēdienreize tavā dienas grafikā. pēc jebkura treniņa tev ir 30min laikā jāiestiprinās maksimāli labi un veselīgi. tas būs tas pats. protams, ir proteīni un citi šiti, kas regeino tavu spēku un citas figņas, bet lai pieliktu augumā un pārējā, here it is.
Punis
Man mājās stāv 2009 proteīns. Kas notiks, ja es viņu sākšu lietot? Plusi, mīnusi...
akk
CITĀTS(Punis @ 6th April 2012 - 12:15) *
Man mājās stāv 2009 proteīns. Kas notiks, ja es viņu sākšu lietot? Plusi, mīnusi...

Nu kā jau visām precēm, ir savs LAIKS, jeb derīguma termiņš. Pasties vai tas ir notecējis, un ja tas ir tā, es domāju tu viņu vari droši mest āra!
Jeb kurai vecai lietai vairāk nav savas iedarbības/efekta.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu,klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.