Menu
  • Saturday, 04 July 2015 18:52
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Thursday, 02 July 2015 23:41
    RAT saņēma 2 punktus
    Kāds tev seko
  • Thursday, 01 January 2015 18:43
    RAT saņēma 1 punktus
    Pievienoja bildei komentāru
  • Friday, 14 November 2014 20:57
    RAT saņēma 5 punktus
    Ierakstīja laika joslā
  • Friday, 31 October 2014 22:05
    RAT saņēma 1 punktus
    Nosūtīja vēstuli
  • Wednesday, 29 October 2014 23:49
    RAT saņēma 5 punktus
    Ierakstīja laika joslā
  • Thursday, 23 October 2014 09:03
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Wednesday, 22 October 2014 10:26
    RAT saņēma 3 punktus
    Ierakstīja forumā
  • Monday, 20 October 2014 18:55
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Monday, 20 October 2014 18:51
    RAT saņēma 1 punktus
    Nosūtīja vēstuli
  • Monday, 20 October 2014 16:07
    RAT saņēma 2 punktus
    Atbildēja uz vēstuli
  • Monday, 20 October 2014 16:07
    RAT saņēma 1 punktus
    Nosūtīja vēstuli
  • Sunday, 19 October 2014 19:58
    RAT zaudēja 2 punktus
    Kāds kurš tev sekoja, pārtrauca sekot
  • Sunday, 19 October 2014 11:28
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Saturday, 18 October 2014 18:44
    RAT saņēma 1 punktus
    Lasīt rakstu
  • Saturday, 18 October 2014 16:26
    RAT saņēma 2 punktus
    Kāds tev seko
  • Friday, 17 October 2014 10:00
    RAT saņēma 1 punktus
    Lasīt rakstu
  • Friday, 17 October 2014 09:59
    RAT saņēma 1 punktus
    Lasīt rakstu
  • Thursday, 16 October 2014 19:49
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Thursday, 16 October 2014 10:38
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Wednesday, 15 October 2014 00:00
    RAT saņēma 2 punktus
    Kāds tev seko
  • Tuesday, 14 October 2014 10:15
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Monday, 13 October 2014 19:42
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Sunday, 12 October 2014 09:47
    RAT saņēma 2 punktus
    Pievienojās grupai
  • Sunday, 12 October 2014 02:14
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Sunday, 12 October 2014 01:17
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Saturday, 11 October 2014 23:43
    RAT saņēma 3 punktus
    Ierakstīja forumā
  • Saturday, 11 October 2014 23:33
    RAT saņēma 5 punktus
    Ierakstīja laika joslā
  • Saturday, 11 October 2014 23:23
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Saturday, 11 October 2014 23:15
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Saturday, 11 October 2014 22:37
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Saturday, 11 October 2014 22:10
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Saturday, 11 October 2014 21:55
    RAT saņēma 2 punktus
    Pievienojās grupai
  • Saturday, 11 October 2014 21:54
    RAT saņēma 2 punktus
    Pievienojās grupai
  • Saturday, 11 October 2014 21:54
    RAT saņēma 2 punktus
    Pievienojās grupai
  • Saturday, 11 October 2014 21:53
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Saturday, 11 October 2014 21:42
    RAT saņēma 5 punktus
    Pievienoja draugu
  • Saturday, 11 October 2014 21:42
    RAT saņēma 5 punktus
    Atjaunoja profila attēlu
  • Saturday, 11 October 2014 21:41
    RAT saņēma 5 punktus
    Augšupielādēja bildi
  • Saturday, 11 October 2014 21:38
    RAT saņēma 20 punktus
    Reģistrējās komūnā
  • Saturday, 11 October 2014 21:38
    RAT saņēma 5 punktus
    Saņēma medaļu