Menu
Ielādēju... Velc lai pielāgotu
Parādīt sānu joslu
 • Laikam janofilme mana programa, laij redzat ka cel istus svarus!
 • Pirmdiena: Krūtis, Bicepss
  Otrdiena: Pleci, Tricepss
  Trešdiena: brīvs
  Ceturtdiena: Kājas
  Piektdiena: Mugura, Rokas (bicepss, tricepss)
  Sestdiena: BRĪVS
  Svētdiena: BRĪVS


  Programma:

  Zemāk ir programma, kuru pildot, es ieguvu vērā ņemamus rezultātus. Jūs redzēsiet, ka mēs pildam 3 piegājienus katram vingrinājumam, neskaitot iesildošos piegājienus.
  Es nevaru norādīt cik daudz atkārtojumus ir jāveic iesildoties, jo tas ir katram cilvēkam individuāli, taču esmu novērojis vienu interesantu lietu, vairums sportistu iesildās pārāk daudz, ka rezultātā tiek zaudēts spēks un rezultātā nav iespējams pilnvērtīgi veikt piegājienus ar darba svaru.
  Programmā visi piegājieni ir „darba” piegājieni. Iesildošie piegājieni nav iekļauti!

  Šīs programmas ideja ir sadalīt roku treniņu divās daļas: smagā treniņā, kur ir lieli darba svari un maz atkārtojumu, un reljefa treniņā, vieglāks svars un vairāk atkārtojumu. Tāpat tiek likts uzsvars uz rokām, kā uz prioritāti.


  Principā, varat izmantot šo programu, 8 nedēļas, un pamainīt uz manu iepriekšējo ielikto, programu!
 • Kefirs*
  Kefirs* tagad ir paaugstinās par grupas adminu.
 • puukjiitis_dii
  puukjiitis_dii pievienojās grupā
 • Šī programa būs uz 6 ņedēļam, pēctam ir jāmaina!

  Salikšu bildes ar vingrinājumiem, katrai noteiktaij bildeij, būs tile, kurai dienaij tas ir, un kādus vingrinājumus ir jātaisa!

  Pirmdiena: Krūtis, biceps
  Otrdiena: Kājas
  Trešdiena: Brīvs
  Ceturtdiena: Pleci, Tricepss
  Piektdiena: Mugura, Ikri
  Sestdiena: Brīvs
  Svētdiena: Brīvs

  Piezīme: ieteicams būtu iesildīt katru no muskuļu grupām pirms uzsākt treniņu. Viss labāk būtu iesildīties ar svaru, kurš sastāda 30% no darba svara un uztaisīt vismaz 20 atkārtojumus. Proti, ja pirmais treniņš jums ir spiešana guļus, tad iesildošo piegājienu vajadzētu uzspiest to pašu spiešanu guļus, bet ar 30% no maksimāla darba svaru un uz 20 atkārtojumiem. 4,5 un 6 piegājienam nav vajadzīga iesildīšanās, tā kā muskulis nav paspēji atdzist.
  Būtu arī jāatzīmē, ka pilnīgi iespējams, jums nāksies samazināt savu darba svaru, otrajām un trešajam piegājienā, pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka nespēsiet izpildīt pilnus 6 atkārtojumus. Šāds pats princips ir arī 4 un 5 piegājienam. Vēdera prese un priekšdelnas nav iekļautas šajā programmā, jo šīs muskuļu grupas iesaistās gandrīz visos vingrinājumos. Lai nodrošinātu maksimālu muskuļu izaugsmi šajā periodā, vajadzētu izvairīties no jebkādiem kardio treniņiem.
 • Kefirs*
  Kefirs* pievienojās grupā
 • bLiNd
  bLiNd pievienojās grupā
 • Mr.SliDerS
  Mr.SliDerS izveidoja jaunu grupu FITNESS